Ziņojums Nr. 8510

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rēzeknes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.09.20 08:09
GPS koordinātes: 27.2855, 56.44254 +/- 4.9833m
Apstiprināts: 2020.09.20
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izgāzts šīferis

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Rēzeknes novada pašvaldībai.