Ziņojums Nr. 8506

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.09.20 07:09
GPS koordinātes: 24.22926, 57.02039 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.09.20
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Dzīvsudraba lampas ceļmalā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - SIA “Rīgas meži”.