Ziņojums Nr. 8484

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.09.19 16:09
GPS koordinātes: 24.34931, 57.74717 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.09.19
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.09.19
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

salacgrīvā pie koku ostas un nu jau pārējā pilsēta jūtama specifiska un spēcīga smaka. Jūrmalas iela

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts

Inspektora komentāri

Salacgrīvas ostā gruzd šķelda. Kopš vakardienas kopā ar ugunsdzēsējiem tiek veikti dzēšanas darbi. Vakardienā objektu un dzēšanas darbus apsekojis Valsts vides dienesta inspektors.