Ziņojums Nr. 8482

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.09.19 12:09
GPS koordinātes: 23.01399, 56.996 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2020.09.19
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Meža ceļa tuvumā sadzīves atkritumi un mazliet tālāk labajā pusē 4 automašīnas riepas.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - „Latvijas valsts meži”.