Ziņojums Nr. 8479

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.09.19 11:09
GPS koordinātes: 24.43396, 57.01499 +/- 10.000m
Apstiprināts: 2020.09.19
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

8 riepas pamestas meža vidū.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai- SIA "Rīgas meži"