Ziņojums Nr. 8476

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Salacgrīvas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.09.19 10:09
GPS koordinātes: 24.38823, 57.61504 +/- 5.4335m
Apstiprināts: 2020.09.19
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Salacgrīvas novads upe LIELURGA kaimiņi ievēroja,ka izteikti smird pēc vecām zivîm vai tml.Izskatās,ka pie A1 šosejas ir izgāzti šķidri atkritumi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai- Salacgrīvas novada pašvaldībai