Ziņojums Nr. 8471

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Saldus novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.09.19 07:09
GPS koordinātes: 22.2962, 56.6966 +/- 8.5103m
Apstiprināts: 2020.09.19
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

pamesti atkritumu

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Saldus novada pašvaldībai.