Ziņojums Nr. 8463

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.09.18 09:09
GPS koordinātes: 24.12559, 56.9243 +/- 4.0006m
Apstiprināts: 2020.09.18
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.09.25
Atrisināšanas ilgums: 7 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Vairāki lieli, pilni, zili plastmasas maisi piepildīti ar jaukta tipa atkritumiem!!!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Tā kā vairākkārt ir ienākušas sūdzības par iesniegumā minēto teritoriju, informējam, ka Inspekcija jau 22.09.2020., atbilstoši kompetencei, apsekoja norādīto teritoriju un konstatēja, ka netiek ievērotas Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 �Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi� prasības. Materiāli ar aizrādījumu par nepieciešamību veikt teritorijas sakopšanu 25.09.2020. tika nosūtīti Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijai. Lai noskaidrotu detalizētāku informāciju par minētās teritorijas sakopšanu, lūdzam vērsties Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijā (kas atrodas Eduarda Smiļga ielā 46, Rīgā, LV -1002, e-pasts: ip@riga.lv.).