Ziņojums Nr. 8459

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Stopiņu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.09.17 06:09
GPS koordinātes: 24.2473, 56.88239 +/- 4.7540m
Apstiprināts: 2020.09.17
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Tiek norakti buvgruži ar dažādiem piemaisijumiem, plēve, asbests, asfaltbetons un citi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai- Stopiņu novada pašvaldībai