Ziņojums Nr. 8457

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rundāles novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.09.16 19:09
GPS koordinātes: 23.92365, 56.38037
Apstiprināts: 2020.09.16
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Teritorijā atrodami asfaltbetona gabali

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Rundāles novada pašvaldībai.