Ziņojums Nr. 8456

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.09.16 15:09
GPS koordinātes: 25.26312, 57.30467 +/- 4.6523m
Apstiprināts: 2020.09.16
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.09.19
Atrisināšanas ilgums: 2 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Jau atkal ļoti specīga smaka no Cēsu gaļas kombināta, tā tas turpinās jau pāris nedēļas, ziņojam arī policijai. Vai ir kāda pārbaude bijusi? Martins.malcenieks@cesis.lv

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Informējam, ka iepriekšējā nedēļā ir veiktas divas pārbaudes sakarā ar saņemtajām sūdzībām. Noskaidrots, ka blakusprodukti tiek izvesti regulāri, smaka varētu rasties pārkraušanas brīdī. Uzņēmums ir informēts par saņemtajām sūdzībām.
+
Šādos vides aizsardzības prasību pārkāpumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!
+