Ziņojums Nr. 8455

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.09.16 15:09
GPS koordinātes: 24.36757, 57.64903 +/- 4.0006m
Apstiprināts: 2020.09.16
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.09.16
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Jūra piekrastē izskalojusi lādiņu, varbūt to varētu savākt un likvidēt.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Informācija nodota Valsts policijai