Ziņojums Nr. 8454

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ķekavas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.09.16 15:09
GPS koordinātes: 24.15016, 56.87906 +/- 8.0000m
Apstiprināts: 2020.09.16
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labdien, Vai likumīgi ir būvēt sporta laukumu zaļajā zonā un tik tuvu dzīvojamai mājai. Ķekavas novadā, Baložos, zaļā iela 4. Paldies

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Ķekavas novada pašvaldībai.