Ziņojums Nr. 8451

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.09.16 11:09
GPS koordinātes: 24.17014, 56.98562 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.09.16
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Čiekurkalna 2.līnijā ierīkota izgāztuve. Vides dienests un pašvaldības policija klusē.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas pilsētas pašvaldībai.