Ziņojums Nr. 8447

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.09.16 06:09
GPS koordinātes: 24.24672, 56.97748
Apstiprināts: 2020.09.16
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Velnezers, Rīga (Jugla), 16.09.2020 pl.7:30

Apstiprinātāja komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas pilsētas pašvaldībai. VVD veicis pārbaudi un konstatējis, ka tas nav naftas produktu piesārņojums.