Ziņojums Nr. 8437

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.09.15 11:09
GPS koordinātes: 24.05144, 56.95299
Apstiprināts: 2020.09.15
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.09.21
Atrisināšanas ilgums: 5 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Mājas pagalmā Rīgā Usmas ielā 16 šādi izskatās piesārņots dīķis.Ludzu liekat par pienākumu saimniekam iztīrīt un sakopt regulāri teritoriju.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

2020.gada 17.septembrī - Rīgas domes Administratīvā inspekcija apsekoja iesniegumā minēto vietu Usmas ielā, Rīgā. Tika konstatēts, ka netiek ievērotas Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 "Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi" prasības. Par konstatēto informēta atbildīgā persona.