Ziņojums Nr. 8436

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.09.14 15:09
GPS koordinātes: 24.22754, 56.99337 +/- 22.080m
Apstiprināts: 2020.09.14
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.09.21
Atrisināšanas ilgums: 6 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkritumi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

2020.gada 16.septembrī tika veikta pārbaude, sastādīts apskates protokols un atbildīgajai personai tika uzdots savākt atkritumus.