Ziņojums Nr. 8431

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.09.14 05:09
GPS koordinātes: 24.13564, 57.01812 +/- 4.2794m
Apstiprināts: 2020.09.14
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.09.14
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

spēcīga naftas produktu smaka

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Labdien, 14.09.2020. laika periodā no plkst. 09:35 līdz plkst. 10:30 vairākkārtīgi tika apsekotas Ezera iela, Mores iela, Lēdurgas iela, Briežu iela un Milgrāvja iela. Traucējoša smaka netika konstatēta.
+
Valsts vides dienests iesaka traucējošu smaku gadījumā paziņošanai izmantot dežuranta tālruni +371 26338800, jo iespējamu Vides SOS sistēmas traucējumu dēļ ziņojums var netikt izskatīts pietiekami operatīvi.