Ziņojums Nr. 8413

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.09.13 08:09
GPS koordinātes: 24.22772, 56.99352 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2020.09.13
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Mārkalnes ielas un Pakalniešu ielas krustojumā. Virzienā prom no dzelzceļa. Stāv jau vairāk kā mēnesi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - SIA “Rīgas meži”.