Ziņojums Nr. 8409

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.09.12 18:09
GPS koordinātes: 23.28814, 56.61007 +/- 5.0000m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.10.08
Atrisināšanas ilgums: 25 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Dobeles novada, Auru pagasta, Gardene, Kalna iela3 piesārņojums ārpus uzņēmuma

Apstiprinātāja komentāri

Labvakar! Atsūtītajās bildēs nav redzams piesārņojums. Lūdzu veiciet foto fiksāciju un atsūtiet ziņojumu atkārtoti.

Inspektora komentāri

15.09.2020. Pārvalde veica sūdzībā minētas teritorijas apsekošanu. Pārbaudes laikā Gardenē, Auru pagastā, Dobeles novadā tika konstatēts uzņēmums, kas nodarbojas ar čuguna detaļu slīpēšanu. Iepriekš minēta uzņēmuma darbības rezultātā veidojas metāla puteklīši, kas iespējams, no ventilācijas sistēmas ir nokļuvuši vidē, un laika apstākļu dēļ ir korodējuši, izveidojot brūnā krāsā nosēdumus. Uzņēmums ir veicis ventilācijas sistēmas pārbūvēšanu, kuras laikā arī bija iespējama puteklīšu nonākšana vidē.