Ziņojums Nr. 8400

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.09.12 11:09
GPS koordinātes: 27.0199, 57.46022 +/- 20.0m
Apstiprināts: 2020.09.12
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.09.14
Atrisināšanas ilgums: 2 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Lūdzu palīdziet, smird kā vistu kūtī

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Par saņemto smaku sūdzību SIA "Alūksnes putnu ferma" pieprasīts sniegt skaidrojumu par radītajiem smaku traucējumiem.
+
Par saņemtajām sūdzībām par smaku traucējumiem no SIA "Alūksnes putnu ferma" darbības, ir nosūtīta informācija Alūksnes novada pašvaldībai.