Ziņojums Nr. 8396

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.09.12 09:09
GPS koordinātes: 24.2066, 56.9952 +/- 8.0012m
Apstiprināts: 2020.09.12
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.09.17
Atrisināšanas ilgums: 5 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Maisi ar celtniecības atkritumiem

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

16.09.2020. tika veikta pārbaude, pēc norādītajām koordinātēm objekts netika atrasts.
Lūdzam ievietot ziņojumu atkārtoti no pārkāpuma vietas.