Ziņojums Nr. 8391

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.09.12 05:09
GPS koordinātes: 24.05255, 57.03806 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.09.12
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.09.16
Atrisināšanas ilgums: 4 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

šads skats ir regulari Lielupes iela

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Rīgas domes Administratīvā inspekcija fotofiksācjā redzamo vietu pie atkritumu tvertnēm Lielupes ielā, Rīgā, apsekoja 15.09.2020. Administratīvie pārkākumi konstatēti netika (atkritumi bija aizvesti). Veikta fotofiksācija.