Ziņojums Nr. 8388

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.09.11 16:09
GPS koordinātes: 24.11182, 56.9111 +/- 4.9m
Apstiprināts: 2020.09.11
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.09.18
Atrisināšanas ilgums: 6 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkritumi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Labdien! Rīgas domes Administratīvajā inspekcijā (turpmāk � Inspekcija) 14.09.2020. saņemts Jūsu e-pasta sūtījums par atkritumiem (dīvāns), kas atrodas Putnu ielas 43 īpašumam piegulošā teritorijā, Rīgā. Informējam, ka Inspekcija jau 15.09.2020., atbilstoši kompetencei, apsekoja norādīto teritoriju un konstatēja, ka netiek ievērotas Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 �Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi� prasības. Tika sastādīts apskates protokols un ar pavadvēstuli nosūtīts atbildīgai personai tālākai rīcībai.