Ziņojums Nr. 8378

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.09.10 16:09
GPS koordinātes: 25.26203, 57.29889 +/- 4.7018m
Apstiprināts: 2020.09.10
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.09.11
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ļoti liela smaka no Cēsu gaļas kombināta, laikam tikko izvesti atkritumi no gaļas pārstrādes

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Pārbaudes laikā smaka nav konstatēta. Iesniedzējs nav atstājis kontaktinformāciju, lai varētu sazināties un precīzi noskaidrot lietas apstākļus.
+
Šādos vides aizsardzības prasību pārkāpumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!