Ziņojums Nr. 8372

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.09.10 14:09
GPS koordinātes: 24.05656, 56.94469 +/- 12.001m
Apstiprināts: 2020.09.10
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.09.11
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Rīga. Gregora un Kuldīgas ielu krustojums. Kokiem zari vējā lūzt, koku apsaimniekotāji tālāk par solījumiem apsekot netiek.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums izskatīšanai pārsūtīts pēc piekritības - Rīgas pilsētas domei