Ziņojums Nr. 8362

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.09.10 13:09
GPS koordinātes: 24.10583, 56.90226 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.09.10
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.09.21
Atrisināšanas ilgums: 10 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

10.09.2020-1

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

2020.gada 15.septembrī Rīgas domes Administratīvajā inspekcija, atbilstoši kompetencei, apsekoja norādīto teritoriju un konstatēja, ka netiek ievērotas Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 ''Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi'' prasības. Materiāli ar aizrādījumu par nepieciešamību veikt teritorijas sakopšanu 2020.gada 15.septembrī tika nosūtīti Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijai.