Ziņojums Nr. 8361

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.09.10 13:09
GPS koordinātes: 24.08965, 57.03756 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2020.09.10
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.09.10
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Šausmīga smaka pēc ķīmikālijām. Rīnūžu iela 11 apkaimē.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

.Pārvalde veica pārbaudi 10.09.2020. ap plkst 13:00. Pārbaudes laikā tika apsekota A. Dombrovska iela 75,Rīgā. Pārbaudes laikā tika konstatēta traucējoša smaka (kerazots), apsekojot apkārtējās teritorijas tika konstatēts, ka traucējoša smaka ir jūtama lielā daļā A. Dombrovska ielas rajonā.
+
Pārvalde devās noskaidrot iespējamo smakas avotu ostas teritorijās. Lietas apstākļi tiek noskaidroti. Tiks sastādīts smaku protokols.