Ziņojums Nr. 8359

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Veselības Inspekcija
Pieteikuma datums: 2020.09.10 04:09
GPS koordinātes: 24.09304, 57.03647 +/- 48.0m
Apstiprināts: 2020.09.10
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Vai trokšņu piesārņojumu pārbaudāt? Kopš 09.09.2020. vakara no ostas puses nāk diezgan skaļš, traucējošs troksnis. Tā visu nakti un šobrīd 10.09.2020. plkst.7.40 vēl turpinās. Caurs miegs nenes atpūtu.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts.

Inspektora komentāri

Labdien!
Trokšņu piesārņojuma kontrole ir Veselības Inspekcijas kompetencē.
Jūsu ziņojums nodots izskatīšanai Veselības Inspekcijai.