Ziņojums Nr. 8352

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.09.09 08:09
GPS koordinātes: 24.03907, 56.97009 +/- 9.0m
Apstiprināts: 2020.09.09
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.10.01
Atrisināšanas ilgums: 21 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

regulāri tiek kurināts/dedzināts kas tāds, kas apkārtnē izdala smirdīgus, toksiskus, milzīgus melnus dūmu mākoņus. Blakus mājās ārā nav iespējams atrasties, logus nav iespējams turēt atvertus.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

.