Ziņojums Nr. 8345

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.09.08 08:09
GPS koordinātes: 24.14138, 56.97518
Apstiprināts: 2020.09.08
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Rīga, Ieroču un Lejas ielas krustojums. Jau apmēram 5-6 nedēļas ir nojauktas garāžas, bet būvgruži atstāti. Nav norobežots un cilvēki met savus atkritumus tur. Neesmu drošs vai tā ir privāta zeme.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas pilsētas pašvaldībai.