Ziņojums Nr. 8341

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Inčukalna novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.09.07 15:09
GPS koordinātes: 24.6335, 57.10575 +/- 4.7000m
Apstiprināts: 2020.09.07
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ceļa malā izmesti atkritumi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai- Inčukalna novada pašvaldībai