Ziņojums Nr. 8339

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Inčukalna novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.09.07 14:09
GPS koordinātes: 24.63136, 57.10906 +/- 4.7213m
Apstiprināts: 2020.09.07
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.09.07
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ceļa malā izmesti vairāki atkritumi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts.

Inspektora komentāri

.