Ziņojums Nr. 8338

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Daugavpils pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2020.09.07 13:09
GPS koordinātes: 26.55793, 55.85466 +/- 16.002m
Apstiprināts: 2020.09.07
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Vai beidzot kaut kāda reakcīja būs uz šo miskast meža?

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai- Daugavpils pilsētas pašvaldībai.