Ziņojums Nr. 8333

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.09.06 15:09
GPS koordinātes: 24.10877, 57.03089 +/- 4.9m
Apstiprināts: 2020.09.06
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.09.11
Atrisināšanas ilgums: 4 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

sadzīves atkritumi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts.

Inspektora komentāri

Inspekcijas amatpersona 07.09.2020. apsekoja sūdzībā norādīto teritoriju Rīgā, Melīdas ielā, kadastra Nr. 0100 112 0096, par apskates laikā konstatēto sastādīts apskates protokols un pieņemts lēmums par administratīvā pārkāpuma procesa uzsākšanu par Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 "Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi" prasību neievērošanu.