Ziņojums Nr. 8331

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Mārupes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.09.06 14:09
GPS koordinātes: 24.05609, 56.88539 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2020.09.06
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

pamests auto

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai- Mārupes novada pašvaldībai