Ziņojums Nr. 8320

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.09.06 09:09
GPS koordinātes: 24.10444, 56.89927 +/- 6.0000m
Apstiprināts: 2020.09.06
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.09.09
Atrisināšanas ilgums: 3 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izgāztuve dārziņu rajona, eļa, santehnika plastmasa

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Materiāli ar aizrādījumu par nepieciešamību veikt teritorijas sakopšanu 09.09.2020. tika nosūtīti Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijai. Lai noskaidrotu detalizētāku informāciju par minētās teritorijas sakopšanu, lūdzam vērsties Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijā (kas atrodas Eduarda Smiļga ielā 46, Rīgā, LV -1002, e-pasts: ip@riga.lv.).