Ziņojums Nr. 8317

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.09.06 06:09
GPS koordinātes: 24.01713, 56.97082 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.09.06
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Savācu pudeles samētātas pa mežu. nebija līdzi majsiņa

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts Rīgas pilsētas pašvaldībai.