Ziņojums Nr. 8311

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.09.05 14:09
GPS koordinātes: 23.99643, 56.96362 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.09.05
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.09.11
Atrisināšanas ilgums: 5 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Meža ir izgāstuve. Blakus RĪGA zīmei

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Rīgas domes Administratīvā inspekcija 08.09.2020. apsekoja teritoriju no Jūrmalas gatves Rīgā, gar piebraucamo ceļu, līdz Rīgas robežai. Tika konstatēts, ka netiek ievērotas Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 "Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi" prasības. Par konstatēto informēta atbildīgā persona.