Ziņojums Nr. 8306

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.09.05 09:09
GPS koordinātes: 24.06011, 56.96811 +/- 14.268m
Apstiprināts: 2020.09.05
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.09.11
Atrisināšanas ilgums: 6 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Просьба принять меры,всё постоянно разлетается по двору.Директор магазина МЕГО НЕ РЕАГИРУЕТ.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

- Rīgas domes Administratīvā inspekcija par Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 "Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi" prasību ignorēšanu nekustamā īpašuma teritorijā Garā ielā 9, Rīgā, 10.09.2020. uzsāka administratīvā pārkāpuma procesu. Lieta nosūtīta Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijas izpilddirektoram - izskatīšanai un lēmuma pieņemšanai.