Ziņojums Nr. 8304

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Kocēnu novada dome
Pieteikuma datums: 2020.09.05 08:09
GPS koordinātes: 25.36694, 57.54354 +/- 10.000m
Apstiprināts: 2020.09.05
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Kocēnu pagastā, ceļa malā izmestas nolietotas teansportlīdzekļa detaļas.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Kocēnu novada pašvaldībai.