Ziņojums Nr. 8300

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Mārupes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.09.04 17:09
GPS koordinātes: 23.93804, 56.8805
Apstiprināts: 2020.09.04
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Sveiki. Joprojām Neriņas upē tiek iepludināti notekūdeņi. Pagājušas vairākas nedēļas no iepriekšējā ziņojums, viss bez izmaiņām. Pie kā lai vēršas ?

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Mārupes novada pašvaldībai.