Ziņojums Nr. 8298

Papildu informācija

Statuss noraidīts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.09.04 16:09
GPS koordinātes: 25.2731, 57.33224 +/- 30.243m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.09.04
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

19:30 Nelegāls gaisa piesārņojums tiek iepludināts Vecmesli teritorijā ar mērķi nodarīt veselības kaitējumu tā iedzīvotājiem.Ar vides dienesta juridisko atbalstu tiek veikta regulāra ielaušanās Vecmesli orivātīpašumā un ir nodarīts kaitējums veselībai kā rezultātā iestājusies Invaliditāte un miruši 4 cilvēki.

Apstiprinātāja komentāri

Ziņojums noraidīts, jo iesūtīts identisks ziņojumam Nr. 8291, 8290 un 8289.