Ziņojums Nr. 8288

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.09.04 10:09
GPS koordinātes: 23.64991, 56.61324 +/- 4.7399m
Apstiprināts: 2020.09.04
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ceła mala aiz gravi uz meža pusi ir izmests jumta šifera kaudze!!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - „Latvijas valsts meži”.