Ziņojums Nr. 8286

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.09.03 17:09
GPS koordinātes: 25.2768, 57.32759 +/- 10.016m
Apstiprināts: 2020.09.03
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.09.05
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

20:19 Gaisa nelegālais piesārņojums taisnā virzienā nelegāli pārvietojas Vecmesli īpašuma virzienā un iekļūst tajā nodarot kaitējumu veselībai.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, pieteikums saņemts.

Inspektora komentāri

Pieņemts darbam.