Ziņojums Nr. 8282

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.09.03 16:09
GPS koordinātes: 24.11091, 56.92055 +/- 5.5m
Apstiprināts: 2020.09.03
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.09.09
Atrisināšanas ilgums: 6 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkritumu maisi zem koka

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, pieteikums saņemts.

Inspektora komentāri

Informējam, ka Inspekcija jau 08.09.2020., atbilstoši kompetencei, apsekoja norādīto teritoriju un konstatēja, ka netiek ievērotas Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 �Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi� prasības. Materiāli ar aizrādījumu par nepieciešamību veikt teritorijas sakopšanu 09.09.2020. tika nosūtīti Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijai. Lai noskaidrotu detalizētāku informāciju par minētās teritorijas sakopšanu, lūdzam vērsties Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijā (kas atrodas Eduarda Smiļga ielā 46, Rīgā, LV -1002, e-pasts: ip@riga.lv.).