Ziņojums Nr. 8275

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.09.02 16:09
GPS koordinātes: 24.13676, 56.96353 +/- 4.8100m
Apstiprināts: 2020.09.02
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.09.03
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Rīga, Cēsu iela 11 Parketa nams. Balti dūmi, smird, stāv balts mākonis apkārt.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Labdien, Valsts vides dienests iesaka traucējošu smaku gadījumā paziņošanai izmantot dežuranta tālruni 26338800, jo iespējamu Vides SOS sistēmas traucējumu dēļ ziņojums var netikt izskatīts pietiekami operatīvi.