Ziņojums Nr. 8274

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Krimuldas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.09.02 15:09
GPS koordinātes: 24.72173, 57.21547 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.09.02
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

atkritumu maisi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts Krimuldas novada pašvaldībai.