Ziņojums Nr. 8270

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Stopiņu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.09.01 15:09
GPS koordinātes: 24.34033, 56.90699 +/- 3.5m
Apstiprināts: 2020.09.01
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Diemžēl arī citās vietās ap karjeru ir diezgan liela miskastē, daudz saplēstu pudeļu

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Stopiņu novada pašvaldībai.