Ziņojums Nr. 8268

Papildu informācija

Statuss noraidīts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.09.01 04:09
GPS koordinātes: 24.05271, 57.02726 +/- 4.0006m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.09.01
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Finiera iela 13, indiga smaka! Nevar elpot, izraisa klepu!!!!!!!

Apstiprinātāja komentāri

Šādos vides aizsardzības prasību pārkāpumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam zvanot +371 26 33 88 00, lai iespēju robežās varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!